עשב חיטה

טעם
יצא שם לעשב חיטה שיש לו טעם בעייתי, שלא נאמר ממש לא טעים או אפילו בלתי נסבל. אבל אחרי שראיתי לא מעט אנשים שותים אותו אני יכול להעיד שהדעות חלוקות. יש הסובלים יותר ויש הסובלים פחות.. ויש כאלה שאפילו נהנים מהטעם. בחיי.
מה שכן, השפעותיו הבריאותיות על הגוף שלנו,החיוניות שהמיץ מעניק לנו במהלך היום-יום גורם להרבה מאוד אנשים לצרוך את העשב באופן קבוע ועם הזמן גם להשלים עם טעמו הייחודי  :) 

שימושים: כבר כמה חודשים שאנחנו מוכרים עשב חיטה (גם כעשב וגם כמיץ) בדוכן שבשוק האיכרים בנמל וכל פעם מצליחים להפתיע אותנו עם מגוון השימושים בעשב. נמנה כאן את חלקם:
 השימוש העיקרי והידוע הוא מיץ עשב חיטה. חותכים חופן מהעשב וסוחטים לצ'ייסר בריאות ושותים דבר ראשון בבוקר על בטן ריקה. יש כאלה שמעדיפים לערבב אותו עם גזר או תפוח ובכך להמתיק קצת את טעמו החזק. נתקלתי גם בחבר'ה שמשתמשים בו כמו בגת. פשוט מכניסים את העשב לפה ולועסים.
יש כמה לקוחות קבועים שרוכשים את העשב עבור החתול שלהם. יש כמה לקוחות אחרים שקונים את העשב כדי שהילדים שלהם ישחקו איתו כתחליף לדשא. יש כמה מעצבות שרכשו את העשב כדי להשתמש בו כדי לעצב את האירוע שלהן.
בקיצור אינסוף לדמיון, אבל השימוש העיקרי הוא הפקת המיץ המפורסם שתורם לרבים בעולם לשפר את הבריאות ואיכות החיים שלהם.

ערכים בריאותיים
+ אחד המקורות הזמינים והטובים ביותר לכלורופיל מרוכז, מכיל 70 אחוז כלורופיל
+ שתיית מיץ עשב חיטה לאורך זמן מנקה את הדם
+ לכלורופיל בצורתו הנוזלית יש אפשרות להגיעה אל הרקמות עצמן ולחדש אותן
+שתיית מיץ עשב חיטה הוכח כמועיל לבעיות עור שונות. נאמר שיש לכלורופיל השפעה מרגיעה על העור ובכך הוא עוזר למגוון רב של מחלות עור, גם לתחושת שריפה ו גירוד בעור, ואפילו עוזר בהתמודדות עם עקיצות שונות על העור
+ מיץ עשב חיטה שותף עודפי רעלים מהגוף
+ הכלורופיל מטהר את הכבד

דרך האתר ניתן להזמין עשב חיטה שנקצר ביום המשלוח, וגם לרכוש מכונה לסחיטת המיץ בבית. המכונה ידנית או חשמלית. לפרטים נוספים אנא שלחו הודעה ב-צור קשר. 


 


שם מלא:

טלפון:

אימייל:

פנייה בנושא...