עלינו


קצת על הנבטים של אודי
הרעיון הוא לגדל את הנבטים הכי טעימים, בריאים ומעולים שאפשר לפגוש, ולהינות מהתהליך.
אנחנו מגדלים נבטים אורגניים שגדלים בתנאים אופטימליים, את הנבטים אנחנו מספקים בשווקי האיכרים, למסעדות, לחוות אורגניות או ישירות לצרכנים הביתיים. מעבר לגידול ושיווק הנבטים עצמם, אנחנו גם מספקים את כל מה שצריך כדי לגדל את הנבטים בבית- זרעים אורגניים מובחרים, מצעי גידול, מנבטות וכל הציוד הנלווה.
בין היתר אנחנו עורכים סדנאות נבטים בהן אנחנו חולקים את הידע שצברנו בתחום גידול הנבטים. אתם מוזמנים לשוטט באתר ולהתרשם,
נשמח לעמוד לשרותכם :)

הגישה
טריות ואיכות שיא
חשוב לנו מאוד לספק נבטים טריים, כדי שתוכלו להרגיש את ההבדל בין נבט שנקצר עכשיו לעומת נבט שישב במקררים גדולים זמן מה. אזהרה- אין דרך חזרה! טעמת, התמכרת... הנבטים מאופיינים בטעמים חזקים מאוד, כשכל נבט מכיל את העוצמה המרוכזת של הצמח גם מבחינת טעם וגם מבחינת ערכים תזונתיים.
נגישות וזמינות
בראש מעייננו להיות בקשר פתוח איתכם, הלקוחות, ולקבל פידבקים שוטפים על חווית הנבטים שלכם. אנחנו מזמינים אותכם ליצור איתנו קשר על כל שאלה שהיא, פידבק או הערה, ולבוא לפגוש אותנו בדוכני המכירה ולהחליף רשמים על הנבטים ובכלל. הנבטים של אודי הוא רעיון שהתחיל מתוך תקשורת בין מגדלים לצרכנים ועל בסיס זה אנחנו מתפתחים. אם לא הפידבקים וההתלהבות שלכם והתמיכה הגדולה, כל הסיפור לא היה מתרומם מלכתחילה. לכן חשוב לנו לעודד קשר איתכם, קהל הלקוחות, דלתינו פתוחה.
גידול אנושי ואוהב
אנחנו מאוד אוהבים את מה שאנחנו עושים. הנבטים גדלים באהבה רבה ובגידול אנושי, ללא שימוש במכונות תעשייתיות שונות, אלא בעבודת יד. הנבטים לא מקבלים חומרים משום סוג שהוא והזרעים שלנו אורגניים ולא מחוטאים.
איפה אפשר למצוא אותנו היום- בדוכני מכירה שבשווקי האיכרים, שם אנחנו קוצרים נבטים במקום ובשידור ישיר. בחנויות מכירה ומסעדות שונות. ניתן להזמין ישירות עד הבית  את הנבטים שלנו, כמו גם ציוד הנבטה וזרעים לנבטים. אפשר גם למצוא אותנו בסדנאות נבטים, בהן אנחנו מדריכים איך לגדל נבטים בעצמכם בבית. מוזמנים לשוטט באתר ולקרוא עוד על הפעילות השוטפת שלנו.
 
שיהיו ימים יפים,
 
הנבטים של אודי

טלפון- 058-4270408
udigross@gmail.com
 


שם מלא:

טלפון:

אימייל:

פנייה בנושא...